15.09.2014 - „Bezpieczeństwo pierwszej klasy”- Akcja edukacyjna dla pierwszaków

15.09.201415 września, uczniowie klas pierwszych wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez dostawcę ciepła systemowego Celsium, które prowadzi akcję „ Bezpieczeństwo pierwszej klasy”. Jest to akcja edukacyjna, która ma na celu, przypomnienie i nauczenie dzieci, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze. Pierwszoklasiści z dużym entuzjazmem przyjęli pracowników spółki, Prezydenta Miasta Skarżyska- Kamiennej P. Romana Wojcieszka oraz Komendanta Straży Miejskiej P. Ryszarda Radomskiego. Chętnie odpowiadały na zadawane pytania i aktywnie brały udział w zgadywankach dotyczących zasad bezpiecznego poruszania się na drodze. Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał od Celsium odblaskowe szelki oraz chustki, dzięki którym pierwszaki będą dobrze widoczne na drodze.