Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 12.09.2014 - Olimpijska Szkółka Tańca w SP 8

12.09.2014 - Olimpijska Szkółka Tańca w SP 8

12.09.2014Po raz kolejny w naszej szkole odbył się pokaz Olimpijskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier. W trakcie spotkania zarówno uczniowie klas 1-3 jak i klas 4-6 mogli uczestniczyć w wielu konkursach, zabawach oraz spróbować swoich sił w tańcu. Z Olimpijską Szkółką Tańca zawitał do naszej szkoły Dyzio wraz z królem Julianem z Madagaskaru, by uczyć dzieci tańca i przypomnieć zasady dobrego zachowania. Zajęcia taneczne odbywają się w naszej szkole już od dwóch lat. Ta forma ruchu pozwala kształtować u uczniów prawidłową sylwetkę oraz redukować nadmiar energii. Zajęcia z savoir vivre dają dzieciom poczucie pewności w różnych sytuacjach oraz uczą nawiązywania prawidłowych relacji z rówieśnikami. Instruktorki panie Karolina, Ewa, Justyna i Gosia z pomocą dzieci uczyły Dyzia zasad kulturalnego zachowania a jednocześnie dały możliwość wspaniałej zabawy przy dyskotekowej muzyce.
Zapraszamy na zajęcia taneczne wszystkich uczniów, więcej informacji u wychowawców klas.