01.09.2014 - Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015

01.09.20141 września rozpoczęliśmy Rok Szkolny 2014/2015. Na uroczystym rozpoczęciu gościliśmy Wiceprezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej P. Stanisława Grzesiaka. Nie zabrakło również rodziców. Na początku chwilą ciszy uczciliśmy pamięć poległych w czasie II wojny światowej, następnie dyrektor szkoły P. Grażyna Jurowska przedstawiła nowych nauczycieli jak również nowych wychowawców klas czwartych. Po uroczystości Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zapalił znicze przy Dębie Pamięci, który znajduje się na terenie naszej szkoły, a poświęcony jest por Mieczysławowi Sasalowi.
O godz. 11:00 powitaliśmy nowych uczniów klas pierwszych. Pierwszaki poznały swoich wychowawców oraz nauczycieli, którzy będą ich uczyć w tym roku szkolnym. Wszyscy niecierpliwie czekali na nowe podręczniki, które otrzymali po spotkaniu z wychowawcami.
Wszystkim uczniom życzymy samych celujących i bardzo dobrych ocen w szkole.