^ w górę

Szkoła Podstawowa nr 8

ul. Podjazdowa 21, 26-110 Skarżysko-Kamienna, tel. 41 251 24 22


27.06.2014 - Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

27.06.2014Dzisiaj zakończyliśmy rok szkolny. Nagrody najlepszym uczniom wręczył Prezydent Miasta Skarżyska- Kamiennej  P. Grzegorz Małkus, P. Adolf Walkowiak i P. Grażyna Jurowska.

Nasi najwybitniejsi uczniowie w roku szkolnym 2013/2014

  •  I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych o charakterze satyrycznym- Oliwia Dudek, Kuba Berus, Natalia Skowronek, Roger Tumielewicz – Mahalekamge, Amelia Więcław, Nikola Sieczka
  • Nagroda specjalna jury za stworzenie najlepszej kreacji aktorskiej w Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych o charakterze satyrycznym- Oliwia Dudek (2b)
  • Finalista Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego- Aleks Antoniak (6a)
  • Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej- Jakub Karbownik (4a)
  • „Absolwent na 6”- Aleks Antoniak (6a)
  • Nagroda Dyrektora za najwyższą średnią ocen w szkole- Aleks Antoniak– kl. 6a- średnia 5,55
  • Nagroda za zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym- Jakub Klonowski (6b)


Wyróżnieni uczniowie klas 4-6:            Wyróżnieni uczniowie kl. 1-3 wg. list
podanych przez wychowawców klas:
5,55 - Antoniak Aleks (6a)
5,45 - Pająk Iga (5a)
5,36 - Święcicka Amelia (5a)
5,36Nadia Tuśnio (4b)
5,36Wiktoria Bassa (5b)
5,36Maja Mamla (5b)
5,36Natalia Stobiecka (5b)
5,27 - Jędra Damian (6a)
5,18 - Nowak Małgorzata (5a)
5,18 - Klonowski Jakub (6b)
5,09 - Dudek Wiktoria (5a)
5,09 - Strejch Justyna (6b)
4,91 - Szczygieł Natalia (6a)
4,91Alicja Rokosz (5b)
4,91Natalia Guzikowska (5b)
4,91Olga Pożoga (4a)
4,90 - Julia Kaczorek (4b)
4,90 - Aleksandra Barszcz (4b)
4,82 - Kaszuba Hubert (5a)
4,82Figarska Blanka (6a)
4,82Rokita Weronika (6a)
4,82Szymańska Adriana (6a)
4,82Kwiatkowski Kamil (6b)
4,82Damian Karpeta (5b)
4,82Jakub Staniszewski (4a)
4,80Emilia Szczygieł (4b)
4,80Aleksandra Szczygieł (4a)
 
3a

Kozera Oliwia
Kozłowska Zuzanna
Krupa Miłosz
Maciejski Eryk
Makaruk Maciej
Michta Aleksandra
Rachwał Tomasz
Telka Aleksandra
Więcław Amelia
Zawadzka Aleksandra


3b

Domagalski Karol,
Garbacz Arkadiusz
Jezierska Daria
Kozieł Jacek,
Lisowski Krystian,
Szewczyk Adam
Szymczyk Paweł
Wojtarowicz Nikola
Ziętek Kacper


 

do obejrzenia zdjec w gore