Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 12.06.2014 - Spotkanie z przyszłymi pierwszakami

12.06.2014 - Spotkanie z przyszłymi pierwszakami

KLASA1SP812 czerwca odbyło się spotkanie kandydatów na pierwszoklasistów i ich Rodziców z Dyrekcją oraz z Gronem Pedagogicznym naszej szkoły. Pani Dyrektor przedstawiła rodzicom prezentację multimedialną przedstawiającą naszą szkołę, nasze lekcje otwarte, imprezy szkolne oraz osiągnięcia uczniów. W czasie, gdy rodzice kontynuowali spotkanie z Panią Dyrektor i P. Małgorzatą Urynek- psychologiem współpracującym ze szkołą, dzieci wraz z nauczycielami zwiedzały wszystkie pracownie, w których czekały na nich niespodzianki i przygotowane pomoce dydaktyczne. Przyszli uczniowie zapoznawali się z wyposażeniem szkoły, brali udział w konkursach i zawodach sportowych.  Największą jednak atrakcją była sala rekreacyjna, gimnastyczna i plac zabaw. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki poczęstunek i szkoła czeka na nich już we wrześniu.