Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 05.06.2014 - Sukces naszych matematyków w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym

drzewosp8W czwartek 05 czerwca 2014r w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się XII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas 5 i 6 szkół podstawowych z terenu Skarżyska –Kamiennej. Uczniów do konkursu przygotowywały: P. Barbara Rejczak oraz P. Sylwia Kisiel. Uczestnicy mieli do rozwiązania test składający się z 12 zadań. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie odnieśli duży sukces, ponieważ zajęli wszystkie czołowe miejsca:
I miejsce- Hubert Kaszuba (5a)
II miejsce- Natalia Stobiecka (5b)
III miejsce- Aleks Antoniak ( 6a)

Wszyscy laureaci otrzymają szóstkę z matematyki na koniec roku szkolnego oraz nagrody i dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.