04.06.2014 - II Wojewódzki Integracyjny Sportowy Turniej Gier i Zabaw

integracjaSP84 czerwca uczniowie kl. 2a wraz z wychowawcą P. Katarzyną Chwiećko, udali się do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 w Skarżysku – Kamiennej, gdzie odbył się II Wojewódzki Integracyjny Sportowy Turniej Gier i Zabaw zorganizowany przez Stowarzyszenie PRAXIS. Spotkania integracyjne mają na celu wspólne spędzanie czasu, ale również uczą tolerancji, integrują środowisko lokalne mające oraz propagują w społeczeństwie akceptację osób niepełnosprawnych intelektualnie. Nasi uczniowie po raz kolejny byli gośćmi Ośrodka i jak zawsze świetnie się bawili. Brali udział we wspólnych zawodach sportowych, zabawach oraz konkursach. Wrócili do szkoły we wspaniałych humorach i z pięknie przyozdobionymi buziami.
Czytaj więcej TUTAJ