Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 29.05.2014 - Konkurs "Jestem wolny- nie uzależniam się"

29.05.2014 - Konkurs "Jestem wolny- nie uzależniam się"

stopuzaleznieniomSP829 maja nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do konkursu organizowanego przez Zarząd Rejonowy PCK pod hasłem "Jestem wolny- nie uzależniam się". W konkursie uczestniczyło 19 szkół podstawowych z powiatu skarżyskiego. Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 45 pytań. Drużynę z naszej szkoły tworzyli uczennice z kl. 6a: Blanka Figarska, Weronika Rokita, Julia Sieczka, które wprawdzie nie zajęły punktowanego miejsca, ale otrzymały nagrody za udział w konkursie. Celem konkursu było poszerzenie wiedzy uczniów w zakresie profilaktyki środków uzależniających jak nikotyna, alkohol, narkotyki.
Czytaj więcej TUTAJ