Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 20.05.2014 - Kwesta wolontariuszy PCK

20.05.2014 - Kwesta wolontariuszy PCK

20.05.2014 czerwonyW związku z obchodami Tygodnia PCK, wzorem lat ubiegłych, uczennice naszej szkoły, które są członkami Szkolnego koła PCK, wzięły udział w zbiórce pieniędzy na rzecz osób potrzebujących. Dziewczęta z klas szóstych Kamila Kwiatkowska, Ola Skrzypczak, Zuzanna Cegła, Justyna Strejch, Wiktoria Wijas, Ilona Wojtan, kwestowały pod opieką pań z Zarządu Rejonowego PCK na terenie targu i przyległych ulic. Akcja spotkała się z bardzo dużym zrozumieniem i wszyscy chętnie wspierali naszą akcję. Uczennice biorące udział w kweście uzbierały ponad 600 złotych, co jest bardzo znaczną kwotą. Pieniądze zebrane do puszek zostaną przeznaczone na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Wszystkim darczyńcom, którzy przyłączyli się do naszej akcji składamy gorące podziękowania.