Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 14.05.2014 - Klasa 1b na Festiwalu Piosenki Skarżysko- Kamienna 2014

14.05.2014 - Klasa 1b na Festiwalu Piosenki Skarżysko- Kamienna 2014

14.0514 maja w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury, odbył się Festiwal Piosenki Skarżysko- Kamienna 2014, na którym prezentowali się podopieczni z placówek szkolno-wychowawczych z terenu województwa świętokrzyskiego. Na festiwalu tym obecni byli również uczniowie z naszej szkoły z kl. 1b. Uczestnicy festiwalu wykonywali piosenki oraz naśladowali wykonawców znanych z telewizji lub radia. Prezentowano również tańce, ale największym powodzeniem cieszyła się piosenka My Słowianie zespołu Donatan & Cleo. W holu mogliśmy podziwiać wystawę prac uczniów z placówek szkolno-wychowawczych.
Uczniowie naszej szkoły, uczestnicząc w spotkaniach integracyjnych uczą się już od najmłodszych lat, szacunku do drugiego człowieka, wyrozumiałości, równości oraz pomocy dla drugiego człowieka.

Czytaj więcej TUTAJ

Oglądaj TUTAJ