15.05.2014 - Drużyna SP 8 w Półfinale Wojewódzkim w piłkę nożną

pilkasp815 maja na boisku Orlik przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku, odbył się Półfinał Wojewódzki w piłkę nożną chłopców. Nasi uczniowie wywalczyli prawo startu w tych zawodach zdobywając 16 kwietnia, wicemistrzostwo Skarżyska. W półfinałach, oprócz naszej szkoły, startowały również placówki ze Starachowic, Kielc, Bodzechowa, Łącznej i SP nr 5 ze Skarżyska.
My rywalizowaliśmy w grupie ze Starachowicami i Bodzechowem. Po wygraniu pierwszego meczu i przegraniu drugiego, nie zdołaliśmy niestety awansować do ścisłego finału. Naszą szkołę reprezentowali: Bała Paweł, Wiatr Kornel, Szymański Szymon, Łubek Jakub, Walkowiak Maciej, Krupa Kamil, Zieliński Hubert i Matyśkiewicz Filip (wszyscy z kl. 6b), pod kierunkiem P. Macieja Wdowika.

Czytaj więce TUTAJ i TUTAJ