05.05.2014 - Konkurs plastyczny Ekoludek-postać z bajki.

ekoludekW maju uczniowie klasy I b przystąpili do konkursu plastycznego, którego hasło przewodnie brzmi: „Uczymy się z Ekoludkiem wtórnego wykorzystania odpadów”. Uczniowie pracowali w zespołach trzyosobowych, które miały zadanie wykonać Ekoludka z surowców wtórnych. Wśród wielu prac wybraliśmy najciekawsze, a do konkursu wysłane zostały te, które wykonali uczniowie: Lena Suwara, Wilczyńska Klaudia, Świtek Marika, Warych Mateusz, Warych Wiktor, Mateusz Celczyński, Igor Garbacz, Diana Garbacz,  Bartek Kiersnowski, Daria Dudek, Filip Kruk, Adam Makaruk.  Celem konkursu jest podnoszenie świadomości proekologicznej i uświadomienie dzieciom możliwości wtórnego wykorzystywania odpadów. Organizatorem konkursu jest Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych.