Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 15.05.2014 - Wiosenny Turniej Integracyjno-sportowy - „Bawmy się razem”

15.05.2014 - Wiosenny Turniej Integracyjno-sportowy - „Bawmy się razem”

turniej15.05.2014W czwartek 15 maja odbył się w naszej szkole Wiosenny Turniej Integracyjno-sportowy pod hasłem „Bawmy się razem”, przygotowany i przeprowadzony przez P. Annę Ciszewską i P. Donatę Czerwińską. W turnieju brali udział uczniowie klas I wraz z rodzicami. Celem tego spotkania była wspólna zabawa i współzawodnictwo sportowe, a także zacieśnienie współpracy pomiędzy dziećmi i rodzicami obydwu klas. Mimo brzydkiej pogody chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało. Dzieci wraz z rodzicami bawili się na sali gimnastycznej pod opieką wychowawczyń. Konkurencje i zabawy sprawiały dużo radości dzieciom i ich opiekunom, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej. Na zakończenie turnieju mali uczestnicy otrzymali drobne upominki. Spotkanie zakończyło się wspólnym słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Wszyscy doskonale się bawili, mamy więc nadzieję, że tego typu turnieje staną się w naszej szkole tradycją.

Czytaj więcej TUTAJ