Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 06.05.2014 - Jakub Karbownik w finale Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

06.05.2014 - Jakub Karbownik w finale Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

06.05.2014
06 maja w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, odbył się Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Literatury Dziecięcej i Młodzieżowej, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas czwartych. Wszyscy uczniowie bardzo ładnie zaprezentowali przygotowane utwory. Emilia Szczygieł otrzymała wyróżnienie, zaś występ Kuby Karbownika, tak bardzo podobał się jury, że z pominięciem konkursu półfinałowego, został zakwalifikowany bezpośrednio do finału, który odbędzie się w Starachowicach 31. maja. Naszą szkołę reprezentowały dzieci: Julia Kaczorek (4b), Emilia Szczygieł (4b), Nadia Tuśnio (4b), Jakub Karbownik (4a).

Gratulujemy wszystkim udanego występu :)