Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 11.03.2014 - Koncert muzyczny

11.03.2014 - Koncert muzyczny

nuta11 marca odbył się w naszej szkole koncert muzyczny. Przed uczniami z klas 1-6 wystąpili łódzcy instrumentaliści z Biura Koncertowego Wirtuoz, którzy przedstawili nam utwory z muzyki klasycznej w nowoczesnych aranżacjach. W trakcie koncertu nie zabrakło konkursów i wspólnej zabawy. Podczas występu muzycy poprzez zabawę i wspólne śpiewanie z dziećmi, wprowadzili je w świat muzyki klasycznej w nowoczesnym wydaniu. Największą atrakcją było wspólne wykonanie jednego z utworów z naszymi gośćmi. Uczniowie mieli okazję przekonać się, że występ przed publicznością wcale nie jest łatwy. Nasi młodzi muzycy poradzili sobie jednak fantastycznie.