Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 03.03.2014- Zajęcia otwarte w Gimnazjum nr 1

03.03.2014- Zajęcia otwarte w Gimnazjum nr 1

P11008333 marca, Gimnazjum nr 1 zaprosiło uczniów starszych klas naszej szkoły do zapoznania się z propozycją oferowanych zajęć. Z zaproszenia skorzystała klasa Vb, która wraz z opiekunami 3 marca odwiedziła gimnazjum. Uczniowie wzięli udział w lekcji biologii na temat budowy człowieka. Nauczyciel prowadzący pani Elżbieta Pietrasiak wykorzystała wiele pomocy naukowych, w tym tablicę multimedialną, co sprawiło, że lekcja nasi uczniowie brali w niej czynny udział. Gimnazjum nr 1 pochwaliło się też swoją bazą sportową. Nasi uczniowie mieli okazję obejrzeć trening siatkarzy, a także spróbować swoich sił na różnych przyrządach sportowych. Jak można było przypuszczać, zajęcia te wywołały największy entuzjazm, trudno było je przerwać, a czekał uczniów powrót do szkoły. Pobyt w gimnazjum uwieczniony został na zdjęciach, które będą stanowiły miłą pamiątkę, a w piątek do Gimnazjum nr 1 wybierają się z wychowawcami klasy 6.