14.02.2014- Zimowisko SP 8- Dzień 10

DSCF2202Wszystko dobre, co dobrze się kończy. Nasz wspólny pobyt również dobiegł końca. To już ostatni dzień naszego zimowiska. Nasz wypoczynek rozpoczęliśmy i zakończyliśmy pobytem w kuleczkowie, w Kombinacie Formy, w Bawialni Pana Kota. Po wesołych harcach na zjeżdżalniach, huśtawkach i w basenach wypełnionych piłeczkami wróciliśmy do szkoły. Po obiedzie odbył się uroczysty apel, na którym podsumowano nasz dwutygodniowy pobyt na zimowisku. Był on również okazją do wręczenia walentynkowych upominków i innych słodkich niespodzianek. Zimowisko szkolne zakończyło się uroczystym spotkaniem, podczas którego uczniowie zajadali się wspaniałą pizzą, a także każdy otrzymał upominek i słodycze. Ten wspaniały pełen atrakcji wypoczynek, był możliwy dzięki organizatorom, a przede wszystkim zaangażowaniu nauczycieli, Dyrekcji, Rady Rodziców i ofiarności sponsorów.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców składają serdeczne podziękowania za pomoc finansową i rzeczową dla naszych dzieci. Szczególne podziękowania kierujemy do: właścicieli piekarni „Dom Chleba”, kierownictwa Kaufland Markety Sp.z.o.o, Pana Łukasza Wilczyńskiego, Pana Jana Lecha, Rady Rodziców, PGNiG oddział w Skarżysku- Kamiennej, MOPS, Wydziału Zdrowia i Edukacji Urzędu Miasta Skarżyska- Kamiennej. Dzięki Państwa pomocy po raz kolejny możliwe było zorganizowanie zimowego wypoczynku w naszej szkole. Wyrażając swą wdzięczność serdecznie dziękujemy za życzliwość, zrozumienie i ofiarność.
To dzięki Państwu, w trakcie tych 2 tygodni uczestniczyliśmy w zajęciach na lodowisku, basenie, w Bawialni Pana Kota, na ognisku w Nadleśnictwie zakończonym ogniskiem z pieczeniem kiełbasek. Braliśmy udział w grach i zabawach na sali gimnastycznej, konkursach plastycznych oraz zajęciach komputerowych. W ramach profilaktyki mogliśmy przeprowadzić konkursy plastyczne z nagrodami, zajęcia komputerowe z programu „Bezpieczny Internet”, spotkania z pielęgniarką, przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji i SANEPIDU. Przygotowaliśmy również gazetki i wystawy, które mogliśmy podziwiać przez cały okres ferii.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy.