11.02.2014- Zimowisko SP 8- Dzień 7

dscf2023Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się od przypomnienia obowiązujących nas regulaminów. Podczas śniadania mieliśmy miłą uroczystość. Franek z kl. 1b, obchodził imieniny, poczęstował nas słodyczami, a my zaśpiewaliśmy „Sto lat” i wręczyliśmy drobny upominek. Po śniadaniu połowa grupy pojechała na basen, by doskonalić umiejętności pływackie, druga zaś część uczestniczyła w zajęciach komputerowych. 11.02.2014 to Dzień Bezpiecznego Internetu, stąd dzisiaj pod okiem pani informatyk, korzystaliśmy z facebooka i uczyliśmy się pracować w fotoshopie. Wczorajsza pogadanka, dostarczyła nam odpowiednich wiadomości na temat bezpiecznego korzystania z sieci, tak więc bezpiecznie i bez trudu poruszaliśmy się po stronach dla nas przeznaczonych. Po obiedzie odwiedziły nas panie policjantki z KPP w Skarżysku. Celem spotkania było bezpieczeństwo i przypomnienie nam zasad poruszania się po drogach, bezpiecznego korzystania z lodowiska, pobliskich górek i ślizgawek. Panie wyczuliły nas również na kontakty z nieznajomymi i zachowanie się w domu podczas nieobecności rodziców. Śpiewająco podaliśmy wszystkie telefony alarmowe, a w nagrodę dostaliśmy książeczki i kolorowanki.