Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 10.02.2014- Zimowisko SP 8- Dzień 6

10.02.2014- Zimowisko SP 8- Dzień 6

DSCF1949Jesteśmy na półmetku ferii. Dziś po śniadaniu pojechaliśmy na lodowisko. Jazda na łyżwach stała się dla nas wielką przyjemnością. Prawie wcale nie upadamy. Nawet rodzice, którzy przyszli popatrzeć na nasze postępy,  byli pod wrażeniem naszych umiejętności. Dzisiaj, po obiedzie mieliśmy spotkanie z panią informatyk na temat surfowania w sieci. Dowiedzieliśmy się jak bezpiecznie korzystać z portali społecznościowych i jak zabezpieczać swoje konta, aby nikt niepowołany nie miał do nich dostępu oraz jak bezpiecznie komunikować się online. Dowiedzieliśmy się również, jakie na jakie niebezpieczeństwa możemy napotkać w sieci oraz jak ich unikać. Po obiedzie (pyszna zupa i wspaniałe spaghetti) rozgrywaliśmy turniej gier planszowych.