Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 06.02.2014- Zimowisko SP 8- Dzień 4

06.02.2014- Zimowisko SP 8- Dzień 4

DSCF1968Zaraz po śniadaniu udaliśmy się na basen. Zajęcia odbywały się w dwóch grupach. Młodsi uczniowie pod okiem pań i pana ratownika uczyli się utrzymywać na wodzie, bardziej zaawansowani mogli doskonalić swoje umiejętności w drugiej części basenu. Bardzo zadowoleni i bardzo głodni wróciliśmy na obiad (pyszne pierogi). Po posiłku spotkaliśmy się z panią Małgorzatą Ledwójcik, pracownicą skarżyskiego Sanepidu. Pani Małgosia przypomniała nam zasady racjonalnego odżywiania i sposoby postępowania w okresie wzmożonej zachorowalności na grypę. Na zakończenie wzięliśmy udział w konkursie z nagrodami.  Bardzo dobrze odpowiadaliśmy na wszystkie pytania. Dzień zakończyliśmy konkursem plastycznym „Bezpieczna zima”.