Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 05.02.2014- Zimowisko SP 8- Dzień 3

05.02.2014- Zimowisko SP 8- Dzień 3

DSCF1957Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od rozgrywek sportowych. Po śniadaniu udaliśmy się wszyscy do sali gimnastycznej, gdzie rozegraliśmy bardzo emocjonujący turniej gier i zabaw. Z wielkim zapałem braliśmy udział w poszczególnych konkurencjach: toczenie piłki, slalom, berek lodowy, „murarz”. Trudno było wyłonić zwycięską grupę, ponieważ wszyscy doskonale sobie radziliśmy. Po krótkim odpoczynku pojechaliśmy na lodowisko. Piruetom i …upadkom nie było końca. Nikt z nas jednak nie zniechęcał się. Cały czas towarzyszył nam uśmiech i dobra zabawa. Po obiadku (rozgrzewającym rosołku oraz kurczaczku z ziemniakami i zasmażanymi buraczkami) urządziliśmy turniej gier planszowych, był też czas na dokończenie naszych prac plastycznych.