Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 03.02.2014 - Zimowisko SP 8- Dzień 1

03.02.2014 - Zimowisko SP 8- Dzień 1

P1100674Pierwszy dzień zimowiska rozpoczęliśmy o godz. 9.00 apelem integracyjnym. Zapoznaliśmy się z obowiązującymi nas regulaminami dotyczącymi bezpieczeństwa w szkole i na drodze. Po śniadaniu całą grupą wyruszyliśmy do Bawialni Pana Kota w Kombinacie Formy. Tam miło i wesoło spędziliśmy czas. Wracając podziwialiśmy uroki zimy, a jednocześnie mieliśmy okazję sprawdzić naszą wiedzę z zakresu ruchu drogowego w praktyce.  Po powrocie czekał na nas smaczny obiadek: zupa ogórkowa oraz kurczak w sosie z warzywami i z ryżem, który zjedliśmy z apetytem. Następnie część osób uczestniczyła w zajęciach w nowej pracowni komputerowej, a część udała się do sal, gdzie odbył się turniej gier stolikowych.