03.02- 14.02.2014 Zimowisko 2014 w Szkole Podstawowej nr 8

zimowisko1Ferie zimowe to okres wspólnych rodzinnych wyjazdów na wczasy lub na wypoczynek do rodziny. Z myślą o dzieciach, które nie mają możliwości spędzania czasu poza miejscem zamieszkania, od ponad dwudziestu lat, organizujemy w naszej szkole zimowiska. Program zajęć jest tak ułożony, by każdy dzień obfitował w radosne chwile zabawy, a jednocześnie dawał dzieciom możliwość rozwoju swoich zdolności i zainteresowań.
Szkoła Podstawowa nr.8 w Skarżysku – Kamiennej posiada bogate doświadczenia w prowadzeniu zimowisk w okresie ferii. Wypoczynek organizowany od wielu lat w szkole, we współpracy z Urzędem Miasta oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej zyskuje uznanie władz oświatowych. Przystępując do konkursu „Zimowa Przygoda”, szkoła otrzymywała corocznie nagrody lub wyróżnienia m.in. wyróżnienia Ministra Oświaty, II miejsce w konkursie „O Puchar Kuratora”, wyróżnienie Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.
W czasie tegorocznego zimowiska w Szkole Podstawowej nr 8, dzieci będą miały zapewnioną opiekę wychowawców, obiad oraz mnóstwo atrakcji. Podczas prowadzonych zajęć dzieci będą rozwijały własne zainteresowania, poprzez udział w rozgrywkach i turniejach sportowych nauczą się kulturalnie kibicować, zachowywać zasady bezpieczeństwa. Podczas gier i zabaw sportowych, nauczą się stosowania zasady fair play. Uczestnictwo w zimowisku nauczy dzieci jak właściwie spędzać wolny czas oraz jak go zorganizować.

Więcej informacji w zakładce "Zimowisko"