16.12.2013- Spotkanie świąteczne Świetlic środowiskowych

prezentySP8

16 grudnia, dzieci ze Świetlicy środowiskowej SP 8 uczestniczyły w świątecznym spotkaniu dzieci ze świetlic środowiskowych z terenu miasta Skarżyska- Kamiennej. Podsumowany został również konkurs pod hasłem „Najsympatyczniejszy kolega i najsympatyczniejsza koleżanka ze świetlic środowiskowej", którego organizatorem był Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta w Skarżysku oraz Komisja ds.  Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wręczenie nagród laureatom odbyło się w Miejskim Centrum Kultury. Dodatkowo dzieci ze świetlic środowiskowych otrzymały z rąk Prezydenta Miasta P. Romana Wojcieszka i P. Grzegorza Małkusa, paczki świąteczne ze słodyczami, mogły również obejrzeć specjalnie dla nich przygotowany film.
Oglądaj więcej TUTAJ