06.12.2013 Mikołajki w „Zaścianku”

mikolajkiwzasciankusp8

6 grudnia uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 8 oraz ze Szkoły Podstawowej nr 5 uczestniczyli w Mikołajkach zorganizowanych przez Restaurację „Zaścianek”. Dzieci chętnie brały udział w turnieju gry w „Chińczyka” i w „Warcaby”. Uczniowie po zabawie z wielkim apetytem zjedli gorącą pizzę prosto z kamiennego pieca- prezent od właściciela, niektórzy próbowali pomagać w jej przygotowaniu. Następnie czekały z utęsknieniem na najważniejszego gościa wieczoru- Św. Mikołaja. Podczas spotkania świąteczny nastrój zapewniała piękna choinka oraz piosenki i kolędy śpiewane przez dzieci. Mikołaj przygotował dla każdego dziecka paczkę ze słodyczami oraz obiecał, że w przyszłym roku ponownie nas odwiedzi.
Składamy serdeczne podziękowania P. Barbarze Pająk- nauczycielowi SP 5 oraz P. Grzegorzowi Ciurze- właścicielowi Restauracji „Zaścianek”, za wspaniale zorganizowane spotkanie z Mikołajem. Dziękujemy również organizatorom za pyszny poczęstunek oraz przygotowanie paczek dla dzieci.

Czytaj więcej TUTAJ

Oglądaj więcej TUTAJ