Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 06.12.2013 - II miejsce i wyróżnienie w konkursie Fundacji „Daj Szansę”

06.12.2013 - II miejsce i wyróżnienie w konkursie Fundacji „Daj Szansę”

fundacjadajszansesp8

W październiku, uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu „Skarżysko-Kamienna- moje miejsce na Ziemi”, którego organizatorem była Fundacja „Daj Szansę”. Konkurs został przeprowadzony w ramach 90-lecia naszego miasta przy wsparciu Prezydenta Miasta Skarżyska. Celem rywalizacji było zainteresowanie dzieci i młodzieży historią, teraźniejszością, przyszłością Skarżyska, propagowanie wiedzy o ludziach zasłużonych, ale również rozwijanie uzdolnień humanistycznych
i artystycznych. Miło nam poinformować, że nagrodzeni i wyróżnieni w tym konkursie zostali również uczniowie naszej szkoły:
Wyróżnienie w konkursie literackim Julia Kaczorek (4a) i Iga Pająk (5a) - opiekun P. Halina Wdowik; II miejsce w konkursie fotograficznym- Adrianna Szymańska (6a) –opiekun- P. Joanna Plucner.
Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień, połączone z koncertem, odbędzie się 14 grudnia 2013 r. o godz. 17:00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku- Kamiennej, tam też będzie można zobaczyć prace naszych uczniów.
Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkich chętnych zapraszamy na koncert i uroczyste wręczenie nagród.
Praca Igi Pająk
 strzalka