Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 21.11.2013 - Spotkanie kl. 1-3 z policjantami KPP w Skarżysku- Kamiennej
^ w górę

Szkoła Podstawowa nr 8

ul. Podjazdowa 21, 26-110 Skarżysko-Kamienna, tel. 41 251 24 22

Plan lekcji
Aktualności
O nas
Historia szkoły
Patron szkoły
Pracownicy szkoły
Galeria
Konkursy
Projekty EFS i edukacyjne w SP 8
Nabór do I klasy
Strefa ucznia
Strefa rodziców
Kuchnia
Pielęgniarka
Biblioteka
Świetlica
Pedagog
Jubileusz
Certyfikaty
Przyjaciele szkoły
Dokumenty szkolne
Strona edukacyjna Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej
Kontakt
Mapa strony

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 21.11.2013_a oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

21.11.2013 - Spotkanie kl. 1-3 z policjantami KPP w Skarżysku- Kamiennej

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 21.11.2013_a oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

policjawSP8

21 listopada 2013 r, w ramach programu Bezpieczeństwo dla wszystkich, odbyło się w naszej szkole spotkanie z policjantami KPP w Skarżysku- Kamiennej: asp. Norbertem Łobodą i asp. Emilem Sadzą.
Dzieci poznały zasady postępowania podczas różnych zagrożeń. Tematyka spotkania dotyczyła m.in. bezpiecznego zachowania w szkole, klasie, na korytarzu i boisku, a także bezpieczeństwa w domu i w ruchu ulicznym. Przekazano również uczniom niezbędne informacje związane z zachowaniem się wobec osoby nieznanej. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania policjantów, spotkanie przebiegało w atmosferze dużego zainteresowania. Na zakończenie dzieci otrzymały zaproszenie do KPP w Skarżysku- Kamiennej, z którego skorzystają wiosną.

 

 

{gallery}21.11.2013_a{/gallery} 

do obejrzenia zdjec w gore