08.11.2013 - Spotkanie filatelistyczne

znaczki SP8

8 listopada 2013 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z panem Włodzimierzem Seligą, kieleckim filatelistą, przewodniczącym Komisji Młodzieżowej PZF Okręgu Świętokrzyskiego, który zaprezentował uczniom klas czwartych i piątych część swoich zbiorów. Pomysłodawczynią i organizatorem spotkania była P. Sylwia Kisiel. Nasz gość przybliżył uczniom czym zajmuje się filatelistyka, jak również wytłumaczył jak należy zacząć kolekcjonować i przechowywać walory filatelistyczne. Przekazał również szkole dwa swoje klasery ze znaczkami dla uczniów, których zainteresował taki rodzaj hobby. Dla uczniów tych zostanie zorganizowane Koło filatelistyczne, którego opiekunką będzie Pani Sylwia Kisiel. Spotkania koła będą odbywać się w ostatni czwartek każdego miesiąca.
Chętnych serdecznie zapraszamy.