Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 28.10.2013 - Pola nadziei w SP 8

28.10.2013 - Pola nadziei w SP 8

zonkilsp8

Dzisiaj odbyło się w naszej szkole sadzenie żonkili i tym samym nasza szkoła włączyła się w akcję Pola nadziei prowadzoną przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych w Skarżysku- Kamiennej. Uczennice klasy 4 wraz z P. Jolantą Chojnacką, posadziły kilkadziesiąt cebulek żonkili. Utworzyliśmy przyszkolne poletka nadziei, które na wiosnę będą zebrane, a dochód z nich przeznaczony na pomoc ludziom chorym. Kampania Pola nadziei ma na celu budowanie aktywnej i wrażliwej społeczności szkolnej.
Mamy nadzieję, że nasze żonkile będą pielęgnowane nie tylko przez uczniów naszej szkoły, ale nasza praca zostanie również doceniona przez wszystkich, którzy odwiedzają teren naszej szkoły. Z góry dziękujemy za uszanowanie naszej pracy i mamy nadzieję, że wiosną zakwitną nam piękne kwiaty.

Czytaj więcej strzalka TUTAJ