Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 15.10.2013 - Nagrody i odznaczenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla nauczycieli SP 8

15.10.2013

W Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyła się uroczystość wręczenia nauczycielom oraz pracownikom oświaty odznaczeń odznaczeniami państwowymi i „Medalami Komisji Edukacji Narodowej”, odznaczeń resortowych oraz wręczenie nagród Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej i Starosty Skarżyskiego. Miło nam poinformować, iż wyróżniono również nauczycieli SP 8- P. Halina Wdowik otrzymała Srebrny Medal za Długoletnią Służbę, a P. Barbara Sieniawska nagrodę Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: posłowie na Sejm RP, przedstawiciele kuratorium, władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich.
Wyróżnionym nauczycielom serdecznie gratulujemy :)

Czytaj więcej strzalka TUTAJ