Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 12.10.2013 - SP8 na XII Rajdzie Jesiennym

12.10.2013 - SP8 na XII Rajdzie Jesiennym

DSC01418

W dniu 12 października uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami panią Jolantą Chojnacką i panią Donatą Czerwińską wzięli udział w Rajdzie Jesiennym. Rajd przebiegał szlakiem żółtym- od Skarbowej Góry na Brzask. Odwiedziliśmy miejsca pamięci narodowej. Młodzież miała okazję poznać historię naszej najbliższej okolicy z czasów II wojny światowej.
Szlak prowadził przez piękne lasy bukowe. Uczestnicy podziwiali piękno jesiennej przyrody i mogli skorzystać z jej dobrodziejstw zbierając grzyby. Rajd zakończył się ogniskiem połączonym z pieczeniem kiełbasek. Razem z dziećmi na rajd wybrali się też rodzice korzystając z tej formy czynnego wypoczynku.