10.10.2013 - Dzień Edukacji Narodowej

dzienedukacji2013 SP8

10 października 2013 odbyła się w naszej szkole uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły P. Grażyna Jurowska powitała przybyłych gości, a swoją obecnością w tym roku zaszczycili nas: O. Rafał Kołodziejski, P. Paweł Jezierski, P. Zbigniew Zaborek oraz licznie przybyli rodzice.
Uczniowie kl. 3b i 6a pod kierunkiem P. Anny Sieniawskiej i P. Jolanty Chojnackiej przygotowali humorystyczne przedstawienie oraz wiele ciekawych wierszy i piosenek przedstawiających pracę nauczycieli. Odbyła się również gala wręczenia Oskarów dla nauczycieli, którzy kroczyli po nagrody po czerwonym dywanie.
Uroczystość została wzbogacona wieloma utworami muzycznymi wykonywanymi przez specjalnego gościa, nauczyciela Szkoły Muzycznej P. Pawła Jezierskiego. Jako niespodzianka wystąpili zawodnicy z Klubu Karate pod kierunkiem P. Zbigniewa Zaborka, który ufundował bezpłatną naukę w Akademii Karate dla uczniów szkoły z najwyższą średnią.
Po przedstawieniu Pani Dyrektor Grażyna Jurowska złożyła życzenia wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz dzieciom.