27.09.2013- 3rd World Multiplication Table Day (III Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia)

dzientabliczkisp8

27 września w naszej szkole obchodziliśmy III Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, któremu przyświecało hasło „Młodzi sprawdzają , czy starsi tabliczkę znają”.
Dzień ten ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. We wszystkich klasach od III do VI organizatorki : pani Sylwia Kisiel i Barbara Rejczak wraz z asystentami przeprowadziły egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia. Ci, którzy pomyślnie zdali test otrzymali tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz specjalny certyfikat. Oczywiście nie zapomnieliśmy o naszych nauczycielach i pracownikach szkoły. Oni też mogli popisać się ze znajomości tabliczki. Grupa uczniów wraz z opiekunem egzaminowała również mieszkańców naszej dzielnicy. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.