06.09.2013 - Kl. 4-6 Pokaz Olimpijskiej Szkółki Tańca

DSCF12956 września uczniowie kl 4-6, uczestniczyli w pokazie tanecznym przygotowanym przez Olimpijską Szkółkę Tańca i Dobrych Manier. Tancerze zaprezentowali różne techniki taneczne, takie jak taniec dyskotekowy, hip – hop, czy taniec towarzyski. W trakcie pokazu uczniowie mieli również okazję sprawdzić swoje umiejętności w wybranym przez siebie tańcu. Wszyscy uczniowie doskonale sobie poradzili, świetnie się przy tym bawiąc.

W związku z dużym zainteresowaniem, tak jak w ubiegłym roku, również w tym roku będą prowadzone na terenie naszej szkoły zajęcia taneczne dla uczniów klas 1-6. Na zajęciach dzieci będą mogły doskonalić różne techniki taneczne, rozwijać sprawność fizyczną, a także poprzez dobrą zabawę uczyć się dobrych manier.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.