Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 28.06.2013 - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013

28.06.2013 - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013

DSCF115728 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013, które było również podsumowaniem pracy dla uczniów naszej szkoły. Na uroczystości kl. 4-6 gościliśmy o. Rafała Kołodziejskiego oraz przedstawiciela Rady Rodziców P. Karolinę Guzikowską, natomiast kl. 1-3, przedstawiciela Rady Miasta P. Adolfa Walkowiaka, który przekazał na ręce dyrektora szkoły Puchar za zajęcie II miejsca w Biegach o Błękitną Wstęgę Kamiennej. Zakończenie kl. 4-6 przygotowali uczniowie kl. 6a i 6b pod czujnym okiem wychowawców P. Haliny Wdowik i P. Jolanty Chojnackiej. Uczniowie na zakończenie przedstawili bajkę Czerwony Kapturek, która została nieco unowocześniona. Uczniowie zebrali owacje za fantastyczne wykonanie bajki. Natomiast uczniowie kl. 3a i 3b przygotowali przedstawienie o wakacjach, a na zakończenie zaprezentowała się grupa taneczna kl. 1-3, działającej na terenie szkoły Szkółki Tańca i Dobrych Manier wraz z opiekunem.
Rozdano również nagrody i świadectwa z wyróżnieniem.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wypoczynku w czasie wakacji.

„Absolwent na 6”- ANNA MAMLA (6a)

Nagroda Dyrektora za najwyższą średnią ocen w szkole- ANNA MAMLA – kl. 6a- średnia 5,55

Nagroda za zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym-Aleks Antoniak (5a)

Nagroda Dyrektora za 100% frekwencję-Julia Sieczka (5a) i Alicja Król (4a)