Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 12.06.2013 - „Królewna Śnieżka”- bajka dla pierwszaków

12.06.2013 - „Królewna Śnieżka”- bajka dla pierwszaków

P1090750W dniu 12 czerwca w świetlicy szkolnej odbyła się inscenizacja baśni pt. ,,Królewna Śnieżka”. W przedstawieniu, przygotowanym pod kierunkiem nauczyciela bibliotekarza P. Katarzyny Włodarczyk, występowali uczniowie z klasy 4a oraz uczeń z klasy 5b. Na spektakl zostały zaproszone pani dyrektor Grażyna Jurowska i pani wicedyrektor Jolanta Pelowska oraz uczniowie z klasy 1a i 1b wraz z wychowawcami. Mali aktorzy pięknie recytowali wiersze, tańczyli i śpiewali piosenki. Przybyłych gości zachwyciły wspaniałe, kolorowe stroje artystów oraz pomysłowa dekoracja. Po zakończeniu widzowie nagrodzili występujących dużymi brawami. Spektakl wszystkim bardzo się podobał, a dzieci biorące udział w przygotowaniu widowiska w nagrodę otrzymały słodki poczęstunek.