28.05.2013 - Dzień Matki w klasie 2b - zajęcia otwarte

DSCF056128 maja świętowaliśmy w klasie 2b Dzień Matki przygotowany przez uczniów pod kierunkiem wychowawcy p. Barbary Sieniawskiej.  Był on nietypowy, ponieważ mamy uczniów zostały zaproszone na lekcję otwartą, na której mogły obserwować jak pracują na co dzień dzieci ich w klasie. Same również  brały udział w lekcji, przedstawiając czynności, które dzieci miały za zadanie odgadnąć. Dzieci natomiast pięknie śpiewały, czytały, wypełniały karty pracy oraz pisały śliczne listy dla mam, które wręczyły im na zakończenie zajęć. Przygotowały również dla każdej mamy własnoręcznie wykonaną laurkę. Mamy były zachwycone pracą swoich pociech, natomiast zajęcia zakończyły się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich przygotowanym przez mamy.