13.05.2013 - Zajęcia integracyjne uczniów OSW nr 2 w SP 8

DSC06736W dniu 13 maja uczniowie OSW nr 2 odwiedzili naszą szkołę wraz z wychowawcami p. K. Chudzik i p. E. Ziarkowską.  Celem spotkania były zabawy integracyjne i sportowe. Uczniowie kl. 1a wraz z wychowawcą p. Katarzyną Chwiećko, bawili się w miłej atmosferze pomagając sobie wzajemnie i dopingując swoje drużyny. Chęć zwycięstwa i rywalizacji została jednak wyparta przez życzliwość i tolerancję. Na zakończenie spotkania dzieci wspólnie odśpiewały piosenkę.  Nie były to pierwsze zajęcia integrujące dzieci z SP 8 z uczniami Ośrodka. Na niemal każdą uroczystość, zapraszamy do SP 8 uczniów OSW nr 2 w Skarżysku- Kamiennej,  aby wspólnie uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach, spotkaniach czy zawodach sportowych. Najbliższe spotkanie będzie miało miejsce już 25 maja na Festynie Rodzinnym 2013 na terenie naszej szkoły.