15.05.2013 - III miejsce Pawła Szymczyka z kl. 2b w etapie centralnym konkursu plastycznego

DSCF0282Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że 15 maja 2013 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim, uczeń kl. 2b Paweł Szymczyk, odebrał nagrodę za zajęcie III miejsca w etapie centralnym Konkursu Plastycznego „Doskonałe mleko-to lubię” zorganizowanym przez „ALFA SIEDEM” pod patronatem Fundacji „Mleko dla Szkół, Mleko dla Zdrowia”.
Wielką atrakcją było spotkanie z reprezentantami Kadry Narodowej w skokach narciarskich: Dawidem Kubackim i Klemensem Murańką, a także z Józefem Łuszczkiem, którzy opowiedzieli o swojej drodze do sukcesu oraz zaprezentowali podstawowe ćwiczenia treningowe.
Podczas uroczystego spotkania mogliśmy również wysłuchać prelekcji profesora Wojciecha Cichego na temat zdrowych zachowań żywieniowych wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Oprawę artystyczną spotkania zapewnił występ zespołu tanecznego ze SP nr1 z Ostrowca Świętokrzyskiego. Na zakończenie laureatom wręczono dyplomy i nagrody.
Serdecznie gratulujemy Pawłowi sukcesu!