Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 10.05.2013 - Laureat III miejsca Konkursu Plastycznego - Etap centralny

10.05.2013 - Laureat III miejsca Konkursu Plastycznego - Etap centralny

DSCF0006Paweł Szymczyk uczeń kl. 2b został laureatem III miejsca etapu centralnego Konkursu Plastycznego „Doskonałe mleko – to lubię” zorganizowanego przez „ALFA- SIEDEM” pod patronatem Fundacji „Mleko dla Szkół, Mleko dla Zdrowia”. Laureaci otrzymają nagrody, które zostaną wręczone 15 maja 2013 w Ostrowcu Świętokrzyskim, na uroczystym podsumowaniu konkursu, gdzie obecni będą również znani sportowcy m.in. reprezentanci Kadry Narodowej w skokach narciarskich Dawid Kubacki, Klemense Murańka, którzy na spotkaniu z uczestnikami konkursu odpowiadać będą na ich pytania, ale również przedstawią rodzaj i zakres swoich treningów.

Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i przeznaczony dla placówek oświatowych, które mają podpisaną umowę z Organizatorem w ramach programu „Doskonałe Mleko w Szkole”. Koordynatorem konkursu na terenie szkoły była p. Anna Sieniawska.