11.02.2013 – Bezpieczeństwo w szkole, w domu, na ulicy.

DSCF9502W ramach akcji MEN - Rok Bezpiecznej Szkoły, uczniowie klas I – II spotkali się z dzielnicowym z naszego rejonu, którym jest P. Jarosław Gwóźdź. Pan Policjant rozmawiał z uczniami na temat bezpieczeństwa w szkole, w domu, w czasie zabaw zimowych na śniegu. Gość w interesujący sposób przedstawił zagrożenia związane z nieprawidłowymi zachowaniami w czasie zabaw.  Dzieci z dużą uwagą przyjęły ostrzeżenia, miały mnóstwo pytań i na koniec obiecały, że z pewnością będą przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Największą jednak atrakcją okazały się policyjne kajdanki, których jak można było sprawdzić, nie da się samodzielnie zdjąć :). Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali odblaski, które pomogą im bezpiecznie przemieszczać się po drogach.