11.01.2013 - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

11.01.2013 WOSP w SP8

11 stycznia, na zaproszenie Zespołu Szkół Publicznych nr 1, klasy 6 z naszej szkoły uczestniczyły we wspaniałej akcji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Instytucje, ale i osoby prywatne, przekazywali różne przedmioty, które były później licytowane. W imprezie uczestniczyli przedstawiciele władz powiatu i miasta.
Nasi uczniowie również włączyli się do licytacji, czego efektem było wylicytowanie wspaniałej, własnoręcznie wykonanej przez jednego z darczyńców choinki, za niebagatelną jak dla uczniów sumę 105 zł.
Również inni uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji WOŚP, która trwała przez niemal 2 tygodnie w naszej szkole, zebrane w czasie akcji pieniądze zostały już przekazane na konto WOŚP.

Czytaj więcej strzalka tutaj

Oglądaj więcej strzalka tutaj