Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 19.12.2012 - Koncert Wigilijny

19.12.2012 - Koncert Wigilijny

DSCF2059Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia odbywa się w naszej szkole Koncert Wigilijny. Składają się na niego przedstawienia i scenki przygotowane przez uczniów, które przeplatane są pięknymi kolędami i pastorałkami. W tym roku zaszczycili nas również swoją obecnością: Wiceprezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej - P. Grzegorz Małkus, Komendant Powiatowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Sylwester Hamera oraz rodzice.
Koncert przygotowali: p. Grażyna Jurowska, p. Marta Nowek, p. Anna Żulicka, o. Tomasz Ludwiczak oraz uczniowie klasy 3a, 3b oraz klas 6 wraz z zespołem wokalnym kl. 4-6.

W przepięknej, zimowej scenerii, Koncert Wigilijny był niezwykłym przeżyciem. Wszystkie wykonania zasługiwały na brawa, ale największe zebrał o. Tomasz Ludwiczak, który przy akompaniamencie gitary zaśpiewał przepiękną góralską pastorałkę. Niezwykłe było również zakończenie Koncertu, gdzie zaproszeni goście: Wiceprezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej P. Grzegorz Małkus oraz Komendant Powiatowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Sylwester Hamera, zaśpiewali solo kolędę „Przybieżeli do Betlejem”, z niewielką tylko pomocą wszystkich zebranych.
Uczniowie wręczyli naszym gościom prezenty w postaci przepięknych aniołów, wykonanych przez dzieci, nauczycieli i rodziców z klas 1-3, a Pani dyrektor Grażyna Jurowska, złożyła wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne.