17.12.2012 - Bezpieczny przejazd

DSCF924817 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE, w którym wzięli udział uczniowie klas I-III. Była to kontynuacja ogólnopolskiej kampanii społecznej Bezpieczny przejazd - "Zatrzymaj się i żyj!", w której nasza szkoła bierze udział. Goście w interesujący sposób przedstawili zagrożenia związane z nieprawidłowym przekraczaniem przejazdów kolejowych i nieuzasadnionym przechodzeniem przez tory w miejscach niedozwolonych. Dzieci z dużą uwagą przyjęły ostrzeżenia i czyhające zagrożenia. Na poparcie ciekawych argumentów zostały wyświetlone trzy filmy krótkometrażowe. Na zakończenie spotkania uczestnicy otrzymali książeczki edukacyjne pt „Bezpieczny przejazd”.

zatrzymaj sie i zyj