06.12.2012 - Mikołajki w naszej szkole

DSCF9170Dzisiejszy dzień w naszej szkole był wyjątkowy. Od samego rana wszyscy z niecierpliwością czekali na pojawienie się najważniejszego gościa - Św. Mikołaja. Uczniowie klas I-III sprawdzali swoje umiejętności podczas mikołajkowego turnieju sportowego, który przygotowali nauczyciele klas 1-3. Były wyścigi zaprzęgów, pakowanie prezentów i ubieranie małych Mikołajków. W ten sposób przekonaliśmy się, że praca Mikołaja jest naprawdę ciężka. Najważniejszy jednak był moment rozdawania prezentów. Z wypiekami na twarzach dzieci odbierały upominki od Mikołaja i robiły sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Zostały rozdane również słodkie "Mikołajki" dla wszystkich uczniów naszej szkoły ufundowane przez Radę Rodziców. Na tę wspaniałą chwilę znów będziemy czekać cały rok.