04.12.2012 - Kiermasz stroików świątecznych

04.12.2012 wiazanka SP84 grudnia odbył się w naszej szkole kiermasz stroików świątecznych. Nad całym przedsięwzięciem czuwał Samorząd klas 1-3 i Rada Rodziców. Wszystkie stroiki, aniołki, bombki, gwiazdki przygotowali własnoręcznie uczniowie wraz z nauczycielami oraz rodzice.
Poniżej prezentujemy Państwu film przedstawiający oferowane w czasie kiermaszu ozdoby.
Ceny prezentowanych stroików były niesłychanie atrakcyjne, stąd też kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, szczególnie przepięknie wykonane aniołki.
Miło nam poinformować, że codziennie do 20 grudnia (lub do wyczerpania ozdób bożonarodzeniowych), w godzinach pracy szkoły, będzie można zakupić wybrany stroik. W tym celu zapraszamy codziennie do Sali 27 lub świetlicy szkolnej.

Wszystkie zebrane fundusze zostaną w całości przeznaczone na potrzeby uczniów naszej szkoły.

" width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen title="JoomlaWorks AllVideos Player">

embed video plugin powered by Union Development