Strona Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej - 22.11.2012 - II miejsce w powiatowym konkursie profilaktycznym PCK

22.11.2012 - II miejsce w powiatowym konkursie profilaktycznym PCK

22.11.201222 listopada odbył się konkurs profilaktyczny dla uczniów klas VI szkół podstawowych z całego powiatu pod hasłem „Jestem wolny - nie uzależniam się”. Konkurs został przygotowany, jak co roku przez Oddział Rejonowy PCK- p. Grażynę Dzięcioł.
Drużyna z naszej szkoły w składzie: Giulia Cunto, Patryk Półtorak oraz Kacper Zaborski kl. 6a zdobyła 32 punkty i zajęła II miejsce.
W konkursie brali udział uczniowie z 37 placówek po 3 osoby w każdej drużynie. Cała drużyna wspólnie rozwiązywała test składający się z 40 pytań dotyczących profilaktyki uzależnień. Do konkursu uczniów przygotowywała pani Jolanta Chojnacka. Każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek oraz nagrody.

Naszej drużynie serdecznie gratulujemy!

G.J.

22.11.2012